Mis toimub?

Nii mõndagi toimub. Peaks vahelduseks kirja panema, muidu jääb endalegi mulje, et midagi ei toimu.

Kuna I on välismaal (nagunii naudib parasjagu Bahama päikest), olen ma siin endale muudkui aga tegevust otsinud. Kui korraks paigale jään, tuleb igatsus peale, noh. Ja kui nüüd päris brutaalselt aus olla, pole neid tegevusi väga otsida vajagi, leiavad mu ise üles.

Teisipäeva õhtul salvestasingi oma igatseva õhke NYC poole, kus ta sel hetkel viibis:

Kolmapäeval salvestasime tulevase jõuluplaadi jaoks 3 pala koosseisus meeskoor ja C-Jam.

Neljapäeval oli Neljapäeva proov. Sünergia toimis, kokkumäng oli mõnus. Kui proov läbi sai ja igaüks oma teed läks, tekkis vaakum. Polegi end ammu nii üksikuna tundnud. Ilmselgelt võõrtusunähud!

Reedel toimus aasta esimene suur test Arvutimaailma jaoks.

Laupäeval sai Aliast ja muid seltskonnamänge mängitud.

Täna (e. pühapäeva) hommikul tegi proovi Penthouse 9. Jällegi väga mõnus, kuigi ma polnud selleks ajaks veel päris üles ärganud.

Ja nüüd üritan ma koristada. Nagu näha, õnnestub väga hästi — üle 130 sõna koos! 😉

Aga… mida SINA jaanuari eelviimase nädalaga peale hakkasid? 🙂

4 Replies to “Mis toimub?”

  1. Lugesin läbi J.Petrone “Minu Eesti”, S.Meyer “Koidukuma” ja alustasin S.Oksaneni “Stalini lehmad”.Jälgisin iluuisutamist nii palju, et otsisin enda uisud üles ja vaatasin ära mõned filmid, mis pidavat olema 2009 aasta parimad. Trenniplakati sain valmis! Uue trühvliretsepti leiutasin ka. Kõik.

  2. No see nädal ei erinenud kuidagi teistest, ainult üks tants ja trall iga päev hommikust õhtuni ja seda sõna otseses mõttes! Ah jaa, kui aega sain, siis nokitsesin magamistoas remonti teha, hakkab juba looma, mmm… tiggerific!!!

  3. Kõige hullem nädal üldse… saabusin tagasi Iirimaalt, vastutahtsi pidin tööle minema… pea iga päev jõin õlut (ilmselgelt Iirimaa veel mõtteis), laupäeval võttis loomingulisus asga minu üle ka võimust… nimelt heegeldasin päevikule kaaned ja riputasin kodus enda ja pere pildid ülesse… nüüd on ühes seinas nööri peal igast põnevad hetked üleval 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.