Päev 3: Viimane päev enne pikki sõite

Uni läheb ära 5:31 (Eesti aja järgi 11:31) laupäeva hommikul. Justkui poleks ajavahega veel harjunud. Tegelikult on põiekas. 🙂

Päriselt ärkan 9 millegagi.

WC on ohtlik (natuke), sest Priit juba suutis korra vett tõmmata nii, et põrand lainetas. Samas, ei midagi hullu.

Pikad sõidupäevad tunduvad tulevikus veel jubedad. Aga see-eest hakkab mul Buenos Airese kirjapilt lõpuks käppa saama: enam ei üritagi “Buoenos Aires” kirjutada. Miks ma seda tegin, ei teagi.

Jalutame Margo ja Priiduga linnale mõnusa ringi peale, näeme jahisadamat ja linnukaitseala. Avastame, et linn on suur ja ärkab (laupäeval) hilja. Ja sööme 4 pihviga burgerit kohalikust ketist nimega Mostaza. Tutvume turul pakutavaga ja pildistame Juan Manuel Fangio skulptuuri.

Ühel ristmikul on tüdruk, kes teeb punase fooritule taga peatuvatele autojuhtidele lippudega šõud (ja pärast korjab raha neilt, kes raatsivad anda), aga Margo jääb tema filmimisega kahjuks natuke hiljaks.

Järgmised paar nädalat on Internetiga vist kahtlane, kui Siim just eile mainitud kaarti pole ostnud.

Homme pean ilmselt ikka rooli minema, kaua sa siin ikka viilid. 1000+ kilomeetri päev ka, st 2 paagitäit “naftat” umbes. Selgituseks — nafta on bensiin, gasoil tähistab diislit. Ja nagu nimed välismaalastele piisavalt segadust ei tekitaks, on nad ka püstolitel veidraid värvikombinatsioone kasutanud. Aga vähemalt on odav: paagitäis maksab siin umbes poole vähem kui kodus.

Õhtul jalutame Vahuriga natuke (minu jaoks) uues suunas ringi, aga jõuame lõpuks samasse kohta sööma, kus ka esimesel õhtul maandusime. Barbaro Bar O Bar (Tres Sargentos 415, www.barbarobar.com.ar). Seekord liha enam nii hea ei tundu, ilmselt eelnenud 4×4 burgeri pärast.

Meiega samal ajal satuvad siia Pihlak, Perens ja Kesner. Hiljem liituvad Margo ja Mattias, natukese aja pärast veel 6+2 meest. Kokku siis 15 koorilauljat spontaanselt ühes kohas. Kusjuures Margo ei saa kohe arugi, et me 2 õhtut varem juba samas kohas söömas käisime. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.