Aastakokkuvõte 2009: Penthouse 9

Aasta alguses küll veel alles Penthouse#9. Igatahes oli 2009 selle bändi jaoks väga tormilise tõusu aasta.

Jaanuaris salvestasime Noortebänd 2009 demovooruks oma teise singli. Afterlife viis meid raadiosse (Mania mängib seda aeg-ajalt siiani) ja televisioonigi. Noortebändi poolfinaalist ja esikümnest rääkimata. Pärnus sai nalja ka. Mina, igatahes, rohkem Noortebändil ei osale. Lihtsalt, noh, pole enam nii noor. 😛

Augustis salvestasime järjekordse singli, mis ka raadiosse jõudis. “Ettekäänete allee” sõnum läbis veel vahetult enne salvestust pisikese muutuse, kuna viimase hetke ideena sündis sissejuhatav tekst.

Kuna raadios ja teles kippus # ära kaduma (keegi ei osanud seda adekvaatselt hääldada), otsustasime pisikese nimemuutuse läbi viia. Sellega kaasnes ka uus logo.

Pikema ajalooga üritustest lisandusid meie poolt väisatute nimekirja Peda Folk ja KiMu. Viimasel esinesime kolmeliikmelisena, kusjuures Janno mängis džembet ja mina 12-keelset kitarri.

Koosseisust rääkides — aasta viimane, 25. detsembri esinemine oli järjekordselt uue liikmeskonnaga, aga sedapuhku lõime nimekirja lukku:

  • Kristjan Karmo – vokaal
  • Pent Järve – kitarr, vokaal
  • Erki-Andres Nuut – klahvpillid
  • Johan Petti – bass
  • Janno Tomingas – trummid

Käesoleva aasta alguses plaanime salvestada mõne uue loo (mida praegusel hetkel olemaski pole), seejärel aga ikka edasi au ja kuulsuse (ja kiisude) poole! 😉

2 Replies to “Aastakokkuvõte 2009: Penthouse 9”

  1. visiitkaart, mille ma just hiljuti rahakotist taasleidsin, on ka päris tore 😉 Jõudu, poisid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.