Kiisud? Kiisud… Kiisud!

Täna hommikul kostis R2 eetris “Ettekäänete allee” Penthouse 9 esituses. Pandi teine vastamisi ühe teise värske palaga. Paraku tuli vastu võtta 4-1 kaotus. Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna rääkida.

2008 jaanuaris küsis Pent, kas ta oma uue bändiga meie prooviruumi kasutada saaks. Kuna mu auto parasjagu remondis oli (pilt), pidin nende esimest proovi pealt kuulama. Proov osutus suures osas instrumentaaliks, aga… teel koju olin ma juba värske bändi laulja.

Aega oli vähe, nimi tuli kiiresti välja mõelda. “Meie oleme Üheksas elu ja meile meeldivad kiisud!” Ometi… ei püsinud see nimi kaua. Ülejärgmise koosseisu (vahepeal jõudis trummar 2 korda vahetuda) esimese ja viimase esinemise ajaks olime juba Penthouse. Ilma üheksata.

Ja siis olime Penthouse#9. Mõni aeg hiljem sündis idee logo jaoks — meile meeldivad kiisud, eks? Kassisilmad, with a bit of AC/DC:

Algne lootus oli, et keegi ideest kinni hakkaks ja sellest korraliku logo joonistaks, ent soodsate kokkusattumuste puudumisel seda ei juhtunud.

However… Penthouse#9 (# kui “number”, mitte “diees” — kuigi ka see tõlgendus oli lahe) kippus pidevalt moonduma. Raadios-televisioonis-noortebändil hääldati seda “Penthouse Nine” ja ka kirjapildis kippus # pidevalt ununema. Seega arutasime asja pisut ja otsustasime, et # asemele tuleb tühik. Ühtlasi sai ka ajutine logo pisikese uuenduskuuri, kuigi üsna lühikeseks ajaks:

Ja siis, vastastikuse abistamise korras, tegi Mikk lõpuks meie praeguse “ametliku” logo:

Ahjaa, möödunud teisipäeval sai Manias ka järjekordne intervjuu antud.

Tulevikuplaanidest… mõni teine kord. 🙂


PS — Kollektsionääridele:

3 Replies to “Kiisud? Kiisud… Kiisud!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.