…ah, mine metsa…

Kui ma eile õhtul koju jõudsin, olid puukallistajad juba lahkunud. Männiku tee oma küünlasäraga meenutas kõverat maandumisrada, mis iseenesest on väga lahe, aga…

Esiteks — Männiku tee remont on juba niigi kaua veninud. Nüüd, kui märgid väljas ja töö alanud, võiks sellega kiiresti ühelepoole saada.

Teiseks — Kui inimesed kaitsevad loodust, võiks seda ju teha natuke… loodussõbralikumalt? Väljaprinditud paberilehed teibiga puude küljes — tule taevas appi! Kes need paberid ja teibid sealt pärast ära koristab? Ja üldse, pärnade kaitse on mõistetav, aga neid pirnipuid pole seal küll kellelegi vaja.

Tänan tähelepanu eest. 🙂

PS: Värava tänava otsas asuva ajutise läbisõitu keelava liiklusmärgi all on lisateatetahvlile kirjutatud: “Välja arvatud kohalik ja teenendav transport.” Welcome to Estonia!

One Reply to “…ah, mine metsa…”

  1. Sellesama Männiku tee lõpu poole asub veel VANA RAUA KOKKUOST. Teatavasti valdav enamus rauast meie planeedil on miljardeid aastaid vana, eks vanaraud ole ikkagi erinev mõiste… Pisut edasi asub VANNITOA SISUSTUSE MÜÜK. Ei tea, mida firma siis tegema hakkab, kui selle ühe sisustuse maha müüb? 😉
    Teisel pool teed ja pisut tagasi asub tore pood nimega SEKOND HAND.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.