…i could make you miserable…

Nädalalõpust:

Tartlased on võrdsemad

See pole just uudis, aga sai jälle kinnitust Robotexil. Nimelt pärjati seekord võitjaks nulliringist finaali pääsenud Tartu Ülikooli meeskond, kelle robot finaali teisel poolajal isegi paigast ei liikunud. Vaadake ise salvestust alates ca. 2:48. Esimese poolaja võitsid nemad, teise väga selgelt IT Kolledži robot. Miks ei toimunud kolmandat geimi?

Tegelikult on moraal hoopis see, et it-professoritest žürii ei suutnud “spordivõistlust” piisavalt jälgida. Soovitus — kaasake järgmisel korral mõni sporditegelane, kasvõi kommentaator. Küll nemad teavad, kuidas asjad tegelikult käivad.

Aktuaalne Kaamera käib alla

Reedeõhtune AK riivas kõigepealt kõrva ja seejärel ka silma. Kõigepealt intervjuu Villu Reiljaniga, kus hr. Rannamäe lõpuks enam vastu ei pidanud ja “kellegile” ütles. Arusaadav, eks vestlus Reiljaniga ole väsitav ja suure pinge all võib väike viga sisse lipsata.

Kuid see pole veel kõik — Putini kõne tõlkes esines kolmel korral sõna “mõtetu.” Kes vastutab?

Minust sai säästupõrsas

Reede hommikul käisin arsti juures, et uurida, mis “muna” mul selja peal viimased paar aastat pesitsenud on. Uudishimu sai lõpuks hirmust võitu, noh. Selgus, et pole midagi glamuurset — kõigest ummistunud rasunääre. Tore. Teiste sõnadega: “pese end!” Nüüd on mul siis selja peal ca. pooleteisesentimeetrine pilu. Ja noh, sünniaastalt olen ma ju siga. Tehke omad järeldused. 🙂

5 Replies to “…i could make you miserable…”

  1. eewww… seda, et Sul hügieeniprobleemid on ja Sa juba "viimased paar aastat" pole viitsind selga pesta, meil nüüd küll vaja teada polnud. :p
    a kust seda lugeda saab, mis sõnad viimasel ajal "vabaks lastud" on? ma võin kihla vedada, et nad teevad seda ‘mõttetu’-ga varsti, ma kuulsin, et ‘üksteise’ ja ‘teineteise’-ga juba tehti!!!11!!!1!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.