…you can celebrate anything you want…

3 kulda käes, ehk tuleb neljaski? Miskipärast on mul iga kullaga järjest nõrgem emotsioon… aga noh, eks esimene kord ole ikka kõige parem ju.

Rääkides esimestest kordadest — esimene mu neljast tarkusehambast tõmmati nüüd lõpuks välja. Neljapäeval kella ühest kolmveerand kaheni. Kangutamine iseenesest võttis umbes pool tundi, sest kroon murdus üsna kohe ära ja juur oli ka väga valepidi kasvanud. Aga noh, nüüd on 2 400mg ibu tabletti päevas ja läheb edasi.

Homme on teil järjekordne võimalus mind helendavalt ekraanilt jälgida, seekord ka sõnumeid saata jms. Ma pole kunagi isegi ühtegi Eesti Muusika Karika saadet näinud ja nüüd siis nii… Aidake Apelsinil võita, Meeskoor ei elaks ju järgmist vooru ometi üle. 😉

6 Replies to “…you can celebrate anything you want…”

  1. Muide emotsioon on nõrgem seepärast, et ühisstart lihtsalt toob konkreetsema lahenduse. Oleks Kristina või Andrus eraldistardis rajale viimaste seas saanud, oleks ka emotsioon mõnevõrra kõvem olnud 😉 sekund sekundis 😀

  2. Ei. Eraldistart on ainuõige suusatamine. Esimese kulla emotsioon tuli pigem välismaal viibimisest ja suurest eestlaste seltskonnast samas ruumis.

    Kristina teine oli minu jaoks siiski emotsionaalsem, kui Andruse esimene. Langevas joones, noh.

    Samas, tänane teatesõidu kaheksas koht oli emotsionaalsuselt Andruse kullaga samas klassis.

  3. õunõu! ja krissu oli suures plaanis üle ühe korra 🙂 uhh, sa oled nii seks mees, maivõi! staar! jälle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.