…i won’t make promises that i can’t keep…

Kuidas mul jõuluvana mängimine õnnestus

Mis seal’s ikka, kõigepealt kodus kostüüm selga, habe ette, parukas pähe ja uksest välja, kus Marko juba ootas. Esimene reaktsioon oli stiilis: “Päris tase!”

Järgnes ilgelt pika ringiga autosõit, follõud bai ca. 6-minutine ootamine tänavanurgal koos kingikotiga, et Marko jõuaks korralikult sisse ja ei tekiks kahtlust, miks me koos tulime. Kingikott oli suur ja raske, aga ometi suutsin ma ta järgmise minutiga nurgalt maja ette lohistada.

Koputus aknale, lehvitamine, sisenemine, udused prillid, segadused seoses sellega, millise tooli peale ma istuma peaks… ja oligi kõik kinkide jagamiseks valmis. Jõuluvana pole tegelikult üldse keeruline olla — teised ruumisviibijad on enamasti oma salmide-laulude pärast üsna suures pabinas, seega jääb üle ainult rahulikuks jääda ja võimalikult pehmel bassihäälel jõuluvanajuttu rääkida. Tellija arvates õnnestus hästi, kutsuti järgmisel aastal jälle.

Mida after6 järgmisel aastal teeb?

Märtsis sõidab after6 osaline koosseis ilmselt meeskooriga Lõuna-Aafrikasse. Viljar ei tule, ta hakkab sünnitama. Teised kõik vist siiski tulevad. Kõik järgnev on endiselt küsimärgi all.

Mida Neljapäev järgmisel aastal teeb?

Kindlasti tuleb kohe aasta alguses välja meie esimene EP, “Laske sisse!”

Kontserttegevuses teeme väikese pausi (lõppeva aasta esimene etteaste oli 12.02.) ja tekitame vahelduseks täitsa uue kava. Kui õnnestub, ronime jälle stuudiosse ja teeme kõik seni tegemata lood sisse. Märtsis on üks pooleteisenädalane periood, mil üsna suure tõenäosusega ühtegi kontserti kindlasti toimuda ei tohiks. Kui toimub, saatke mulle Aafrikasse kiri. 😛

Head lõppu! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.